Filozofie kosmetiky GERnétic

"GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče," říká majitel značky Dr. Albert Laporte. "Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na stavu a vzhledu pokožky."

O kosmetice GERnétic

  • Před více než 30 lety založil přední francouzský lékař a biolog Dr. Albert Laporte v městečku Beraut v jihozápadní Francii první laboratoř zabývající se buněčnou terapií.
  • Díky uplatnění moderních poznatků z biotechnologie vytvořil kvalitní přírodní kosmetiku, která se vyznačuje vysokou účinností
  • Značka GERnétic se rychle zařadila k absolutní kosmetické špičce. Jejím posláním je od samého počátku nejen dokonalá péče o krásu pleti a vlasů, ale zároveň o jejich zdraví.

Buněčná terapie

GERnétic vychází z poznání, že pomocí kosmetické péče lze tělo obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které nedokážeme získat v dostatečném množství z potravy. Přípravky GERnétic přinášejí buňkám komfortní množství výživných látek, které regenerují nejen pokožku, ale i celý organizmus. Obnovují strukturu a pevnost pokožky a výrazně ji omlazují.

Biotechnologie

GERnétic využívá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí (187 druhů rostlin, 18 druhů řas). Pro výrobu přípravků volí vysoce moderní způsob - biotechnologii.
Ta zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnost k pokožce i k přírodě.

V našem salónu dostanete nejlepší péči.

Náš kosmetický salón má vyškolené pracovnice pro práci s kosmetikou GERnétic. V našem salónu se o vás postarají odborné kosmetičky: